за нас

12 (1)

За целите на заштеда на енергија и ecofriendly во примената клима уред, Bueco копродукции, Ltd е основана од страна на г-дин Ванг, г-дин Ујанг и одличен R & D тим кој е во бизнис клима за повеќе од 15 години во јули 2016 година.

12 (2)

Со силна R & капацитет D, сме го правеле многу различни персонализации да се задоволат различните барања на клиентите на воздушно ладен чилер и топлинска пумпа, водено ладен чилер и топлински пумпи, клима комори единица, фан серпентина единица, кровни спакувани единица, каналните Сплит единица, DX воздух ракување единица, ладење кула и сува кулер за различна примена начин и во различни услови за работа.

12 (3)

Имаме две работилници и три лаборатории, една за ниски температури лабораторија амбиент за климатизација производот во рок од 70kW тестирање капацитет, еден за 500KW клима уред тестирање капацитети и една бучава лабораторија. Сите параметри и перформанси може да се тестира. Сите производи се тестирани пред породувањето.

квалитетот на производот е контролиран со одличен тим инженер, производство на работниците и тестирање објекти и опремата за производство е исто така важно, нашите CNC машина, удирање машина перка итн, се увезени од Јапонија, со кои се дава висока точност на процесот и брзо производство брзина.

Влеговме во националната лиценца 1 ниво квалификација на механички, монтажа на електрична опрема, лиценца 2-ри ниво квалификација за прочистување на воздухот инженеринг. Компанијата е ISO9001, ISO14001 уверение, QHSAS18001. Нашите производи имаат Националниот сертификат за производство на опрема за ладење, 3C Кина Задолжителен сертификат, CRAA Кина ладење индустрија сертификат за изведба, воздушно ладен чилер и покривот спакувани единица е CE сертификат.

12 (4)

Со концепцијата, прв клиент и квалитет прво, Bueco се залага за создавање на технологија и оптимизација на трошоците.

Ви благодариме за довербата и поддршката на нашите клиенти, Bueco е широко се доставени до домашниот пазар и на меѓународните пазари, како што се Алжир, Нигерија, Етиопија, Ангола, Јужна Африка, Индонезија, Камбоџа, Филипини, Тајланд, Малезија, Јужна Кореја, Јапонија, Бангладеш , Пакистан, Индија, Шри Ланка, Монголија, САД, Мексико, Уругвај, Франција, Германија и др ..

12 (5)

Добредојдовте на Bueco.WhatsApp Онлајн Chat!