• q3
  • q5
  • q6
  • q8
  • rreth nesh
  • rreth nesh
  • rreth nesh

Rreth nesh

Me qëllim të kursimit të energjisë dhe ecofriendly në zbatim ajer te kondicionuar, Bueco Co, Ltd, është themeluar nga z Wang, z Ouyang dhe një shquar R & D ekip që është në biznesin HVAC për më shumë se 15 vjet në korrik 2016.

Me fortë R & D kapacitet, ne kemi qenë bërë shumë Përshtatje të ndryshme për të përmbushur kërkesat e ndryshme të ajrit e konsumatorëve ftohur chiller ujë dhe pompë ngrohje, ujë të ftohur chiller ujit dhe pompë ngrohje, ajër trajtimin njësi, njësi tifoz spirale, tavanë të paketuara njësi, gomarë njësi të ndarë, DX njësi trajtimin e ajrit, kulla e ftohjes dhe pije freskuese të thatë për mënyrën e aplikimit të ndryshme dhe në kushte të ndryshme operacion.

WhatsApp Online Chat!