Rreth nesh

12 (1)

Me qëllim të kursimit të energjisë dhe ecofriendly në zbatim ajer te kondicionuar, Bueco Co, Ltd, është themeluar nga z Wang, z Ouyang dhe një shquar R & D ekip që është në biznesin HVAC për më shumë se 15 vjet në korrik 2016.

12 (2)

Me fortë R & D kapacitet, ne kemi qenë bërë shumë Përshtatje të ndryshme për të përmbushur kërkesat e ndryshme të ajrit e konsumatorëve ftohur chiller ujë dhe pompë ngrohje, ujë të ftohur chiller ujit dhe pompë ngrohje, ajër trajtimin njësi, njësi tifoz spirale, tavanë të paketuara njësi, gomarë njësi të ndarë, DX njësi trajtimin e ajrit, kulla e ftohjes dhe pije freskuese të thatë për mënyrën e aplikimit të ndryshme dhe në kushte të ndryshme operacion.

12 (3)

Ne kemi dy punëtori dhe tre laboratorë, një për të ulët laborator temperaturën e ambientit për produktin e ajrit të kondicionuar në kuadër të kapacitetit të testimit 70kW, një për 500kW kapacitet testimit ajer te kondicionuar dhe një laborator i zhurmës. Të gjitha parametri dhe të performancës mund të testohen. Të gjitha produktet janë testuar para dorëzimit.

Cilësinë e produktit është e kontrolluar me ekip të shkëlqyer inxhinier, punëtorëve të prodhimit dhe të objekteve të testimit, dhe pajisjet e prodhimit është gjithashtu e rëndësishme, makina jonë CNC, machine fin punching etj, janë importuar nga Japonia, i cili jep saktësi të lartë të procesit dhe shpejtësi të shpejtë të prodhimit.

Ne mori 1 licensë kombëtare nivelit të kualifikimit në mekanike, instalimin e pajisjeve elektrike, 2 licencë të nivelit të kualifikimit në inxhinieri pastrimit të ajrit. Kompania është ISO9001, ISO14001, QHSAS18001 certifikuar. Produktet tona kanë Certifikata Kombëtare të Prodhimit Refrigeration Equipment, 3C Kina Certifikata e detyrueshëm, CRAA China Refrigeration Industry Certifikata Performance, ajrit të ftohur chiller ujit dhe tavanë paketuar njësi është i certifikuar me CE.

12 (4)

Me konceptimin, konsumatorit të parë dhe të cilësisë së parë, Bueco po përpiqet për krijimin e teknologjisë dhe optimizimin e kostos.

Faleminderit për besimin dhe mbështet e klientëve tanë, Bueco është dorëzuar gjerësisht në tregun e brendshëm dhe tregun ndërkombëtar të tilla si Algjeri, Nigeri, Etiopi, Angola, Afrika e Jugut, Indonezia, Kamboxhia, Filipinet, Tailanda, Malajzia, Koreja e Jugut, Japonia, Bangladesh , Pakistani, India, Sri Lanka, Mongolia, SHBA, Meksika, Uruguai, Franca, Gjermania etj ..

12 (5)

Mirë se vini në Bueco.WhatsApp Online Chat!